Znajdź na stronie


AKTUALNOŚCI


Szkolenie w pełni finansowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Liczba miejsc ograniczona.

Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa podkarpackiego mogą uzyskać dofinansowanie do studiów podyplomowych dla siebie i swoich pracowników. W zależności od wielkości firmy dofinansowanie wynosi od 50% do 70% kosztów studiów podyplomowych

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie.

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe. Sprawdź jakie kierunki planujemy uruchomić tej jesieni.

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe! Sprawdź jakie nowości oferujemy w RA 2017/2018.


Krajowy Fundusz Szkoleniowy może sfinansować Twoje studia. Sprawdź kierunki studiów podyplomowych, na które możesz otrzymać finansowanie.

W oparciu o przykłady i praktyczne zagadnienia, a także studia przypadku przedstawimy Ci kluczowe techniki związane z planowaniem testów oprogramowania zarówno w zespołach pracujących według metodyk klasycznych jak i według metodyk zwinnych.

Dzięki zdobytej wiedzy łatwiej i efektywniej rozpoznasz mocne i słabe strony u siebie i innych, nauczysz się skutecznej komunikacji oraz rozwiniesz swój potencjał.

20% mniej dla absolwentów

Absolwenci WSIiZ, którzy rozpoczną naukę na studiach podyplomowych w Centrum Studiów Podyplomowych, płacą czesne pomniejszone o 20% czesnego przewidzianego na danych studiach.

Czynni zawodowo nauczyciele rozpoczynający naukę na wybranych kierunkach studiów podyplomowych w CSP zapłacą za studia o 1000 złotych mniej.

Sprawdź szczegóły >>
Copyright © 2009 Centrum Studiów Podyplomowych
budynek główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
17 866 12 13

csp@wsiz.rzeszow.pl