Znajdź na stronie


AKTUALNOŚCI


Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa podkarpackiego mogą uzyskać dofinansowanie do studiów podyplomowych dla siebie i swoich pracowników. W zależności od wielkości firmy dofinansowanie wynosi od 50% do 70% kosztów studiów podyplomowych

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe. Sprawdź jakie kierunki planujemy uruchomić tej jesieni.

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe! Sprawdź jakie nowości oferujemy w RA 2017/2018.


Krajowy Fundusz Szkoleniowy może sfinansować Twoje studia. Sprawdź kierunki studiów podyplomowych, na które możesz otrzymać finansowanie.

W oparciu o przykłady i praktyczne zagadnienia, a także studia przypadku przedstawimy Ci kluczowe techniki związane z planowaniem testów oprogramowania zarówno w zespołach pracujących według metodyk klasycznych jak i według metodyk zwinnych.

Dzięki zdobytej wiedzy łatwiej i efektywniej rozpoznasz mocne i słabe strony u siebie i innych, nauczysz się skutecznej komunikacji oraz rozwiniesz swój potencjał.

20% mniej dla absolwentów

Absolwenci WSIiZ, którzy rozpoczną naukę na studiach podyplomowych w Centrum Studiów Podyplomowych, płacą czesne pomniejszone o 20% czesnego przewidzianego na danych studiach.

Czynni zawodowo nauczyciele rozpoczynający naukę na wybranych kierunkach studiów podyplomowych w CSP zapłacą za studia o 1000 złotych mniej.

Sprawdź szczegóły >>

Startuje VI edycja Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę!!!

Początkiem października rozpoczęła się rekrutacja do VI edycji Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę, która skierowana jest do wszystkich osób planujących założenie własnego biznesu i chcących zdobyć praktyczną wiedzę w tym zakresie.

Startuje kolejny kierunek we współpracy z partnerem biznesowym.

Sprawdź szczegóły >>
Copyright © 2009 Centrum Studiów Podyplomowych
budynek główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
17 866 12 13

csp@wsiz.rzeszow.pl